Вівторок, 26.09.2023, 17:54Вітаю Вас Гість | RSS
НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"
с. Галайківці
Меню сайту

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

Виховна година "Світ моїх захоплень"

До виховної години діти готувалися цілу неділю і кожен тримав у таємниці про що він буде розповідати. Цікаво було почути, чим захоплюються діти, про що мріють. Я,Мельник Аліса Олексіївна, як класний керівник розпочала захід із презентації своїх захоплень, це дало можливість зацікавити дітей та активізувати

Саша Окаєвич розповів про своє хоббі. Спорт - одне з найцікавіших і найкорисніших захоплень, він є засо­бом вияву фізичної досконалості, мужності і краси. Саша з дитинства займається футболом, тенісом в цьому його підтримують рідні. Він грає футбол у складі районної команди. Неодноразово був нагороджений медалями, грамотами та кубками. 

Ільніцька Вероніка розповіла про своє захоплення катання на роликах. Це одне із занять яке допомагає тримати себе у формі. А дала перші уроки правильного катання на роликах - учениця 8 класу – Дьордій Ангеліна, за що Вероніка їй вдячна. 

Надзвичайно цікавим захопленням є колекціонування. Ну хто в дитинстві не збирав фантики , фігурки тощо. Є люди, які колекціонують зовсім незвичайні речі: самовари, афіші, ґудзики,  голоси птахів, вірші про тварин, анекдоти, капелюшки тощо. Аби справа була до душі. Саме колекціонуванням монет займаються Петруняк Павло та Мельник Артур. Хлопці продемонстрували свої колекції своїм однокласникам. У Павлика у колекції понад 300 монет. Найдавніша монета 1936 року. У Артура 35 монет, але найдавніша 1899 року.   

                                                                      Малювання… Цим заняттям не кожен може займатися, для цього потрібен талант. І саме про таке захоплення розповіла Анжеліка Гуйван. Вона представила на виставку понад 50 робіт. Провела майстер-клас «малювання портрета простим олівцем». Анжеліка розповіла, що малює тоді, коли приходить муза: «коли приходить муза, ох… я малюю, малюю, малюю……».

Звичайно, про захоплення ми можемо говорити ще і ще. Не знаю, чи є в світі людина, яка б нічим не цікавилась.  Та не всі, хто захоплюється моделюванням, створюватимуть машини; не всі, хто захоплюється спортом, стануть спортсменами; не всі, кому подобається музика, стануть музикантами ... 

        Головне – мати якесь улюблене заняття, щось робити. Адже захоплення можуть стати не лише американські бойовики і нескінченні серіали, а й те, що може збагатити вас духовно.

Я дуже горджуся, що навчаю таких талановитих дітей, вдячна їхнім батькам, адже саме вони довірили мені своїх дітей. Я мрію, щоб кожен з вас знайшов собі захоплення до душі, і тоді минеться нудьга, ви жалітимете, що доба має лише 24 години. Тож захоплюйтесь, творіть, ви найталановитіші, я вірю у вас!

 

Категорія: Мої статті | Додав: BODISON (08.02.2021)
Переглядів: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Районний методичний кабінет
  • Міністерство освіти і науки України
  • Відділ освіти мурованокуриловецької райдержадміністрації
  • Національна інформаційно-комунікаційна освіта
  • Онлайн радио #radiobells_script_hash

    Відправка смс
    Галайківці