Вівторок, 26.09.2023, 18:40Вітаю Вас Гість | RSS
НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"
с. Галайківці
Меню сайту

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

Тривожний голос пам’яті

        Впродовж вересня та жовтня вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» (керівник гуртка Мельник Аліса Олексіївна) НВК «ЗНЗ – ДНЗ» с. Галайківці збирали та записували свідчення очевидців років голодомору, також ними було опрацьовано попередньо зібрані матеріали учнями нашої школи.

       На основі цих матеріалів та документів 24. 11. 2017 р. проведено урок пам’яті  «Голодомор 1932 - 1933 років мовою фактів» в 9 класі, на який було запрошено учнів 5-8 класів. Метою уроку було: поглибити знання учнів про трагічні події 1932-1933 років, розкрити причини та наслідки  одного з найбільших злочинів  сталінського режиму проти українського народу; виховувати непримиренність до насильства, повагу, турботу, співчуття до людей, які пережили страхіття голодомору. На даному уроці учні зачитали свідчення, які збирали та впорядковували протягом двох місяців. Президент шкільної республіки ТЕМП Вікторія Журавель підготувала міні-проект «Голодомор у працях істориків», учениця 8 класу Гуйван Вероніка – «Цензурна заборона на інформацію про голод», учні 9 класу Олег Страпачук, Андрій Шкарапута, Максим Лень виступили із свідченнями очевидців, Сергій Дяк опрацював архівні матеріали про випадки канібалізму та про страшні цифри жертв голодомору в нашому районі, учень 7 класу Максим Горшков розповів про Акцію «Свічка у вікні» з ініційовану Джеймсом Мейсом. Урок закінчився хвилиною мовчання.

      Зворушливі слова Мельник Аліси Олексіївни підтверджені фактами та вдало підібрана презентація не залишили байдужими жодного учня, свідченням цього були сльози на їхніх очах.

Педагог-організатор Дяк М. А.

 

Категорія: Мої статті | Додав: BODISON (14.12.2017)
Переглядів: 166 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Районний методичний кабінет
  • Міністерство освіти і науки України
  • Відділ освіти мурованокуриловецької райдержадміністрації
  • Національна інформаційно-комунікаційна освіта
  • Онлайн радио #radiobells_script_hash

    Відправка смс
    Галайківці