Вівторок, 26.09.2023, 17:07Вітаю Вас Гість | RSS
НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД"
с. Галайківці
Меню сайту

Каталог статей


Головна » Статті » Мої статті

День рідної мови

21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає День рідної мови. Для українців – це день повернення до історичної пам’яті, повернення до національного за допомогою рідної мови. 21 лютого 1952 р. в Бангладеші  влада жорстоко приглушила демонстрацію протесту, яка була спричинена  урядовою забороною на вживання їх рідної мови, бенгальської мови. Відтоді цей день у країні став Днем полеглих за рідну мову. У пам'ять про цю подію було запроваджено Міжнародний день рідної мови, який відзначають у різних країнах.  Право на рідну мову – одне з головних прав кожної людини. Українська мова за своєю милозвучністю посідає третє місце у світі після французької та іранської. Із сивої давнини бере початок наша мова. Шлях її розвитку  - це тернистий шлях боротьби.

       Щоб відзначити ці події 21 лютого в НВК  вчитель української мови та літератури Паламар Н. П. провела виховний захід «Вертайся,  рідна мово, в серце народу, в душу Вкраїни». Однією формою роботи в якому було змагання  між старшокласниками на знання рідної мови. У грі брали участь 10 старшокласників. Решта дітей були вболівальниками. За рішенням журі конкурсу перемогла дружба. Цікавими для дітей були і завдання з вболівальниками. 

       Багато, дуже багато жорстоких літ і століть пережила наша невмируща мова – це наш всенародний скарб, її треба берегти, примножувати і передавати нащадкам.

                                                                               Вчитель української мови та              літератури Паламар Н.П.

Категорія: Мої статті | Додав: BODISON (27.02.2017)
Переглядів: 247 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Пошук
Вхід на сайт
Друзі сайту
  • Районний методичний кабінет
  • Міністерство освіти і науки України
  • Відділ освіти мурованокуриловецької райдержадміністрації
  • Національна інформаційно-комунікаційна освіта
  • Онлайн радио #radiobells_script_hash

    Відправка смс
    Галайківці